[23] Sukces to umiejętność robienia pierwszych kroków i podążania tam gdzie jeszcze nikogo nie było...

Reklama w internecie

Marketing w wyszukiwarkach SEM są to wszystkie działania służące uzyskaniu jak najlepszej pozycji witryny w wyszukiwarkach internetowych dla wybranych słów kluczowych. Zalicza się do nich zarówno działania pozycjonowania SEO jak i płatne kampanie reklamowe w wyszukiwarkach takie jak Google Adwords.

Większość użytkowników wyszukiwarek ogranicza się do odwiedzin witryn, które prezentowane są na pierwszej stronie wyników. Jedynie kilka procent przegląda strony na dalszych pozycjach. Można zatem śmiało stwierdzić, że - dla większości Internautów - strona, która nie pojawia się w pierwszej 10-tce wyników wyszukiwania, praktycznie nie istnieje!
Prawidłowe i skuteczne działania SEO powinny być stopniowe, systematyczne oraz zapewniające stronie WWW nie tylko wysokie pozycje w wyszukiwarkach, ale także wysoką popularność wśród odwiedzających

Linki sponsorowane Google AdWords to najpopularniejsza i najbardziej efektywna forma reklamy w internecie. Skuteczność kampanii AdWords bazuje na dopasowaniu przekazu reklamowego do intencji wyszukiwań oraz zachowań internauty. Reklamy wyświetlamy tylko tym użytkownikom, którzy są zainteresowani promowanymi przez nas usługami/produktami, zarówno w wyszukiwarce Google jak i sieci reklamowej Google, a więc docieramy do właściwych osób, we właściwym czasie. Dzięki Google AdWords z sukcesem zwiększymy sprzedaż online, zbierzemy wartościowe leady czy też przyciągniemy do witryny większą liczbę użytkowników. Płacimy tylko za wyniki, a więc za kliknięcia w reklamy, a nie za wyświetlenia. Reklamy AdWords możemy targetować na wybrane miasta, województwa czy państwa dodatkowo dopasowując wyświetlanie reklam w Google do dnia tygodnia, czy godziny.

Twitter @leviliongroup
Wiadomości

12.07.2017 Kalendarze 2018

Również w tym roku przygotowaliśmy dla Państwa ciekawą ofertę kalendarzy reklamowych, zapraszamy do kontaktu.

21.04.2017 LLG - Instagram

Przykładowe realizacje, zdjęcia z życia firmy, zapraszamy -> https://www.instagram.com/llg.com.pl.

10.02.2017 Walentynkowa radość

Uwaga! Tylko 14 lutego wszystkie nasze usługi podlegać będą cenom promocyjnym. Zapraszamy do kontaktu i korzystania z opustu cenowego.

16.11.2016 Prezenty świąteczne dla firm

Podaruj swoim klientom wyjątkowy i ekskluzywny prezent świąteczny. Wiecej informacji na naszym profilu na Facebook.

30.04.2016 Weekend majowy

Uprzejmie informujemy, że w dniach 01-03.05.2016 nasze biuro będzie nieczynne. Wsparcie techniczne systemu CCS, oraz wszystkich usług serwerowych będzie pracowało bez przerwy.

16.12.2015 Przerwa świąteczna

Choć pracujemy dla Państwa z wielką przyjemnością, musimy poinfomować, że w okresie 21.12.2015 - 03.01.2016 praca biura będzie przebiegała w trybie ograniczonym. Niezmiennie, wszelkie...

19.07.2015 Kariera w LLG

Informujemy, że od 1 października br. rozpoczynamy kolejną rekrutację. Oferujemy stałą i stabilną współpracę, wynagrodzenie adekwante do umiejętności i lat doświadczenia...

Facebook @leviliongroup
M.Levi & K.Lion Group
Kościuszki 104 Będzin śląskie 42-500
570012757