[44] Sukces to umiejętność robienia pierwszych kroków i podążania tam gdzie jeszcze nikogo nie było...

Sektor publiczny / NGO

Rozwiązania dla sektora publicznego / NGO

Trzeci sektor to bardzo istotny element gospodarki dla życia społecznego. Organizacje pozarządowe potrzebują wyjątkowego wsparcia poprzez wzgląd na skomplikowane finansowanie przedsięwzięć tego typu podmiotów. Majątek takiej organizacji to głównie środki prywatne otrzymywane w postaci składek członkowskich, darowizn, odpisu 1% podatku, czy pieniądze uzyskane na wszelkich zbiórkach i akcjach charytatywnych.

Działania promocyjne

Z uwagi na fakt, iż społeczeństwo powinno być uświadomione w jaką aktywność może się zaangażować, istotnym są działania informacyjne. Bardzo często ludzie nie orientują się że w ich pobliżu działa jakaś inicjatywa obywatelska czy fundacja. Promocja powinna więc obejmować jak najszerszy zakres by zaistnieć w lokalnej społeczności, lub w przypadku działalności zakrojonej na skalę państwową – w ogóle populacji kraju.

Koordynacja projektów unijnych

Otrzymanie dotacji unijnej to skomplikowany proces, przez wzgląd na pełną dokumentacje jaką trzeba przedłożyć komisji oceniającej pomysł. Nie wszystkie organizacje mogą sobie pozwolić na swobodne próby pozyskania pieniędzy z funduszy unijnych, ze względu na stan prawny, bądź brak pomocy specjalisty który przeprowadzi stowarzyszenie czy fundacje przez rekrutację. Taka praca jest bardzo czasochłonna i angażująca, dlatego warto zatrudnić kogoś kto odciąży stałych pracowników z dodatkowych obowiązków.

Kampanie reklamowe

Korporacje bądź przedsiębiorstwa działające wiele lat na rynku wiedzą czego oczekują od reklamy. W przypadku nowych bądź krótkich stażem organizacji, które nie mogą pozwolić sobie na sztab własnych specjalistów z zakresu reklamy, potrzebna jest często pomoc w zaplanowaniu i ukierunkowaniu działań marketingowych. Przejrzysta, dobrze zagospodarowana strona internetowa wraz z skrupulatnie przygotowaną kampanią ulotkową może okazać się kluczem do sukcesu.

Twitter @leviliongroup
Wiadomości

12.07.2017 Kalendarze 2018

Również w tym roku przygotowaliśmy dla Państwa ciekawą ofertę kalendarzy reklamowych, zapraszamy do kontaktu.

21.04.2017 LLG - Instagram

Przykładowe realizacje, zdjęcia z życia firmy, zapraszamy -> https://www.instagram.com/llg.com.pl.

10.02.2017 Walentynkowa radość

Uwaga! Tylko 14 lutego wszystkie nasze usługi podlegać będą cenom promocyjnym. Zapraszamy do kontaktu i korzystania z opustu cenowego.

16.11.2016 Prezenty świąteczne dla firm

Podaruj swoim klientom wyjątkowy i ekskluzywny prezent świąteczny. Wiecej informacji na naszym profilu na Facebook.

30.04.2016 Weekend majowy

Uprzejmie informujemy, że w dniach 01-03.05.2016 nasze biuro będzie nieczynne. Wsparcie techniczne systemu CCS, oraz wszystkich usług serwerowych będzie pracowało bez przerwy.

16.12.2015 Przerwa świąteczna

Choć pracujemy dla Państwa z wielką przyjemnością, musimy poinfomować, że w okresie 21.12.2015 - 03.01.2016 praca biura będzie przebiegała w trybie ograniczonym. Niezmiennie, wszelkie...

19.07.2015 Kariera w LLG

Informujemy, że od 1 października br. rozpoczynamy kolejną rekrutację. Oferujemy stałą i stabilną współpracę, wynagrodzenie adekwante do umiejętności i lat doświadczenia...

Facebook @leviliongroup
M.Levi & K.Lion Group
Kościuszki 104 Będzin śląskie 42-500
570012757