[43] Sukces to umiejętność robienia pierwszych kroków i podążania tam gdzie jeszcze nikogo nie było...

MŚP

Rozwiązania dla małego i średniego biznesu

Małe i średnie przedsiębiorstwa, to dynamicznie rozwijający się sektor który podbija światowy rynek. Odgrywa on dużą rolę, wytwarzając przeważającą część PKB, oraz dając mnóstwo miejsc pracy. Niestety, segment MSP jest bardzo podatny na negatywne oddziaływania gospodarki. Dynamika zmian i konkurencyjność stwarza niebezpieczeństwo utraty żywotności firmy, jednak praca ze specjalistami może uchronić przedsiębiorcę od niekorzystnych wpływów ekonomicznych.

Reklama i marketing

Skuteczne i zakrojone na szeroką skalę działania reklamowe nie są już wyłącznie luksusem przeznaczonym dla najbardziej rozwiniętych i majętnych przedsiębiorstw. Stają się one standardem niezbędnym dla zaistnienia na rynku nowych firm, które już na starcie zmuszone są zaplanować długoterminowe cele i strategie marketingowe. Powinna być ona z jednej strony spójna, ale też płynna w stosunku do zmian jakie następują w danej branży. Wraz z rozwojem technologii ważniejszym od ilości grona odbiorców reklamy staje się to, do kogo jest ona kierowana, a takie możliwości dają metody wykorzystywane w świecie wirtualnym.

Specjalistyczne oprogramowanie

Wydawać by się mogło że wyspecjalizowane oprogramowanie jest domeną wielkich przedsiębiorstw i korporacji. W dobie automatyzacji i technologicznego rozwoju takie rozwiązania powinny być jednak powszechne również w działalności mniejszych podmiotów gospodarczych. Oszczędzając czas oszczędzamy również kapitał, który w efekcie możemy przesunąć na inne strategiczne działania firmy, a wykorzystywanie nowoczesnych technologii ułatwia wykonywanie zadań pracownikom. Tylko postępowi przedsiębiorcy mają szansę odnaleźć się na współczesnym rynku.

Kreatywność i indywidualność

Szacuje się, że sektor MSP to ponad 99% wszystkich przedsiębiorstw jakie działają w Polsce. Konkurencja więc jest ogromna, a pierwszym wyzwaniem z jakim inwestor musi się zmierzyć jest przetrwanie na rynku. W związku z tym firma potrzebuje nie tylko dobrej reklamy, musi też wykazywać się innowacyjnością, a przede wszystkim indywidualnością. Nowatorskie podejście i ciekawe pomysły to klucz do sukcesu. Ludzie cenią sobie te cechy nie tylko w towarach i usługach, ale w rozwiązaniach z całego zakresu obejmującego byt przedsiębiorstwa – od wizytówek, przez reklamę wielkoformatową, aż po kompleksowe działania wspierające proces pozyskiwania klienta.

Twitter @leviliongroup
Wiadomości

12.07.2017 Kalendarze 2018

Również w tym roku przygotowaliśmy dla Państwa ciekawą ofertę kalendarzy reklamowych, zapraszamy do kontaktu.

21.04.2017 LLG - Instagram

Przykładowe realizacje, zdjęcia z życia firmy, zapraszamy -> https://www.instagram.com/llg.com.pl.

10.02.2017 Walentynkowa radość

Uwaga! Tylko 14 lutego wszystkie nasze usługi podlegać będą cenom promocyjnym. Zapraszamy do kontaktu i korzystania z opustu cenowego.

16.11.2016 Prezenty świąteczne dla firm

Podaruj swoim klientom wyjątkowy i ekskluzywny prezent świąteczny. Wiecej informacji na naszym profilu na Facebook.

30.04.2016 Weekend majowy

Uprzejmie informujemy, że w dniach 01-03.05.2016 nasze biuro będzie nieczynne. Wsparcie techniczne systemu CCS, oraz wszystkich usług serwerowych będzie pracowało bez przerwy.

16.12.2015 Przerwa świąteczna

Choć pracujemy dla Państwa z wielką przyjemnością, musimy poinfomować, że w okresie 21.12.2015 - 03.01.2016 praca biura będzie przebiegała w trybie ograniczonym. Niezmiennie, wszelkie...

19.07.2015 Kariera w LLG

Informujemy, że od 1 października br. rozpoczynamy kolejną rekrutację. Oferujemy stałą i stabilną współpracę, wynagrodzenie adekwante do umiejętności i lat doświadczenia...

Facebook @leviliongroup
M.Levi & K.Lion Group
Kościuszki 104 Będzin śląskie 42-500
570012757