[45] Sukces to umiejętność robienia pierwszych kroków i podążania tam gdzie jeszcze nikogo nie było...

Klienci indywidualni

Rozwiązania dla klientów indywidualnych

W porównaniu do czasów kiedy powstawały pierwsze współczesne przedsiębiorstwa, osoby zainteresowane stworzeniem własnej działalności mają o wiele łatwiejszy dostęp do zaplecza informacyjnego i logistycznego jakie zapewniają specjaliści. Również brak odpowiednich środków finansowych nie oznacza z góry przegranej. Dzieje się tak dzięki możliwościom jakie dają banki, samorządy i inne organizacje. Aby wkroczyć w świat biznesu warto skorzystać z wiedzy jaką zbierano na przestrzeni wielu lat.

Wsparcie i doradztwo specjalistów

Początkujący inwestor nie jest już zmuszony do samodzielnego zarządzania każdym pojedynczym sektorem związanym z działalnością przedsiębiorstwa. W tej chwili gama wyspecjalizowanych pracowników pozwala na wybór i zatrudnienie odpowiedniego doradcy w oparciu o aktualne potrzeby firmy. Doradztwo nie jest skierowane tylko i wyłącznie do przedsiębiorców, ponieważ może dotyczyć ono kwestii zawodowych jak i personalnych.

Budowa wizerunku firmy

Pierwsze kroki w biznesie nie należą do najłatwiejszych, dlatego są sposoby na ułatwienie sobie startu. Przede wszystkim liczy się pomysł, ponieważ zaprojektowanie wizerunku i sposobu działania firmy jest tożsame z projektowaniem jej przyszłości. Precyzyjne podejście u podstaw będzie skutkowało dobrą kondycją przedsiębiorstwa w czasie, a rzetelnie opracowany projekt może liczyć na wsparcie w postaci dofinansowania z Unii Europejskiej lub jednostek lokalnych.

Spersonalizowane szkolenia

Stale powiększająca się oferta różnego typu szkoleń jest oznaką zmian jakie następują w społeczeństwie. Ludzie wyrażają chęć dokształcania się bądź przekwalifikowania, a co za tym idzie poszerzania swoich możliwości. Wysyp tego typu usług posiada jednak znaczący mankament – ze względu na ich mnogość utrudniony jest wybór odpowiedniego zakresu kursu. Wobec tego warto zainwestować w zindywidualizowaną formę i wybrać spersonalizowane, dostosowane do potrzeb klienta szkolenie.

Twitter @leviliongroup
Wiadomości

12.07.2017 Kalendarze 2018

Również w tym roku przygotowaliśmy dla Państwa ciekawą ofertę kalendarzy reklamowych, zapraszamy do kontaktu.

21.04.2017 LLG - Instagram

Przykładowe realizacje, zdjęcia z życia firmy, zapraszamy -> https://www.instagram.com/llg.com.pl.

10.02.2017 Walentynkowa radość

Uwaga! Tylko 14 lutego wszystkie nasze usługi podlegać będą cenom promocyjnym. Zapraszamy do kontaktu i korzystania z opustu cenowego.

16.11.2016 Prezenty świąteczne dla firm

Podaruj swoim klientom wyjątkowy i ekskluzywny prezent świąteczny. Wiecej informacji na naszym profilu na Facebook.

30.04.2016 Weekend majowy

Uprzejmie informujemy, że w dniach 01-03.05.2016 nasze biuro będzie nieczynne. Wsparcie techniczne systemu CCS, oraz wszystkich usług serwerowych będzie pracowało bez przerwy.

16.12.2015 Przerwa świąteczna

Choć pracujemy dla Państwa z wielką przyjemnością, musimy poinfomować, że w okresie 21.12.2015 - 03.01.2016 praca biura będzie przebiegała w trybie ograniczonym. Niezmiennie, wszelkie...

19.07.2015 Kariera w LLG

Informujemy, że od 1 października br. rozpoczynamy kolejną rekrutację. Oferujemy stałą i stabilną współpracę, wynagrodzenie adekwante do umiejętności i lat doświadczenia...

Facebook @leviliongroup
M.Levi & K.Lion Group
Kościuszki 104 Będzin śląskie 42-500
570012757