[42] Sukces to umiejętność robienia pierwszych kroków i podążania tam gdzie jeszcze nikogo nie było...

Instytucje

Rozwiązania dla instytucji

Rozwój technologii pomaga ułatwiać życie codzienne i powinien być wykorzystywany we wszystkich instytucjach bez względu na szczebel i zakres działania. Coraz więcej urzędów korzysta z internetowych platform, które usprawniają ich działanie. Najnowsze rozwiązania nie są zarezerwowane tylko dla nowopowstałych przedsiębiorstw. Sprawdzą się one równie dobrze w wieloletnio działających instytucjach rewitalizując ich system.

Pełne wsparcie informatyczne

Komputeryzacja definitywnie doprowadziła do dalszej adaptacji instytucji z technologią. Następnym jej krokiem jest informatyzacja i rozwój nowych rozwiązań w ramach systemu informatycznego. Z tego powodu pożądanym jest posiadanie zarządcy takiej sieci oraz wsparcia, które pomagałoby na bieżąco rozwiązywać zaistniałe problemy i wprowadzać zmiany zgodnie z najnowszymi nowinkami technicznymi.

Obsługa jednostek miejscowych

Wiele instytucji posiada współpracujące ze sobą oddziały, niekoniecznie działające w tym samym miejscu. Wdrażanie nowych rozwiązań powinno przebiegać w miarę równolegle w każdej z jednostek, ponieważ usprawni to ich działanie i komunikacje. Rozwój w tej sferze jest więc nie tylko pomocny w kontaktach, np. urzędnik-petent, ale również między poszczególnymi działami i ich pracownikami.

Szkolenia i doradztwo

Postępujący "boom" technologiczny może dezorientować starszych stażem pracowników którzy nie wychowywali się z komputerem od najmłodszych lat. Warto więc zainwestować w poszerzenie wiedzy pracowników, aby nieuchronne zmiany które nastąpią w systemie działania instytucji przebiegły płynnie. Pomóc mogą szkolenia o tematyce informatycznej, informacyjnej, technologicznej, itp.

Twitter @leviliongroup
Wiadomości

12.07.2017 Kalendarze 2018

Również w tym roku przygotowaliśmy dla Państwa ciekawą ofertę kalendarzy reklamowych, zapraszamy do kontaktu.

21.04.2017 LLG - Instagram

Przykładowe realizacje, zdjęcia z życia firmy, zapraszamy -> https://www.instagram.com/llg.com.pl.

10.02.2017 Walentynkowa radość

Uwaga! Tylko 14 lutego wszystkie nasze usługi podlegać będą cenom promocyjnym. Zapraszamy do kontaktu i korzystania z opustu cenowego.

16.11.2016 Prezenty świąteczne dla firm

Podaruj swoim klientom wyjątkowy i ekskluzywny prezent świąteczny. Wiecej informacji na naszym profilu na Facebook.

30.04.2016 Weekend majowy

Uprzejmie informujemy, że w dniach 01-03.05.2016 nasze biuro będzie nieczynne. Wsparcie techniczne systemu CCS, oraz wszystkich usług serwerowych będzie pracowało bez przerwy.

16.12.2015 Przerwa świąteczna

Choć pracujemy dla Państwa z wielką przyjemnością, musimy poinfomować, że w okresie 21.12.2015 - 03.01.2016 praca biura będzie przebiegała w trybie ograniczonym. Niezmiennie, wszelkie...

19.07.2015 Kariera w LLG

Informujemy, że od 1 października br. rozpoczynamy kolejną rekrutację. Oferujemy stałą i stabilną współpracę, wynagrodzenie adekwante do umiejętności i lat doświadczenia...

Facebook @leviliongroup
M.Levi & K.Lion Group
Kościuszki 104 Będzin śląskie 42-500
570012757