[17] Sukces to umiejętność robienia pierwszych kroków i podążania tam gdzie jeszcze nikogo nie było...

Portale

Proces wdrażania tak zaawansowanych projektów można porównać do wdrażania aplikacji dedykowanych. Są to rozwiązania indywidualne, które każdorazowo tworzone są od podstaw w oparciu o indywidualne potrzeby i oczekiwania Klienta. Współpracę zaczynamy od dogłębnej analizy potrzeb i celów, jakie Klient chce osiągnąć dzięki realizacji zlecanego nam zadania.Tworzone przez nas portale charakteryzują się intuicyjnym interfejsem, dbałością wykonania oraz niezawodnością działania. Zapewniamy doradztwo w szerokiej gamie technologii i dostosowanie rozwiązań do różnych urządzeń. Tworzymy serwisy transakcyjne, usługowe, informacyjne, proste i złożone rozwiązania e-commerce, systemy wymiany danych w ramach jednego systemu oraz między systemami w oparciu o API, aplikacje cloud-computing. Nasi specjaliści realizują projekty w całości lub angażują się w działania na etapie implementacji przygotowanej wcześniej architektury serwisu.

Rozmaite portale internetowe z racji swoich rozmiarów, muszą spełniać szczególne wymagania technologiczne i funkcjonalne. Rozwiązania tworzone przez naszą agencję na potrzeby realizowanych portali, kładą główny nacisk na użyteczność, przejrzystość treści i przyjazną nawigację. Wiemy, że w projektowaniu portali www priorytetem jest zastosowanie takich rozwiązań, które pozwolą dotrzeć ich użytkownikom do żądanej informacji w sposób maksymalnie szybki i bezproblemowy. Odbywa się to to głównie poprzez respektowanie zasad użyteczności UX, a także dopracowanej w każdym detalu grafice. Wiemy także, jak ważna – w przypadku realizacji portali internetowych – jest kwestia stabilności i wydajności stosowanych technologii: zapewniamy niezawodne rozwiązania, które obsłużą wielotysięczny ruch użytkowników oraz ich aktywność na portalu, np. dodawanie ogłoszeń, komentowanie, tworzenie wpisów na forum.

Zajmujemy się tworzeniem portali www o charakterze społecznościowym, pozwalających na rozmaite interakcje między użytkownikiem i systemem oraz między samymi użytkownikami. Aby zapewnić wysoką wydajność i stabilność poszczególnych funkcjonalności oraz narzędzi stworzonych na potrzeby portali społecznościowych, stosujemy tylko sprawdzone i niezawodne technologie. Wiemy także, że nie tylko treść stanowi o sukcesie portalu społecznościowego, ale także stosowane mechanizmy, które powinny maksymalnie angażować jego użytkowników. Realizację każdego projektu tego typu rozpoczynamy od gruntowanej analizy grupy docelowej oraz szczegółowych celów, które realizować ma portal społecznościowy, gdyż to warunkuje sposób projektowania grafiki oraz funkcjonalności.

Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenia stworzymy dla Ciebie portal informacyjny, tematyczny czy społecznościowy, których funkcjonalności i oferowane narzędzia dostosujemy do potrzeb Twoich użytkowników. Przed realizacją projektu tego typu oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie planowanych funkcjonalności portalu www, aby pomóc Ci dostosować je do Twojej grupy docelowej – jesteśmy w stanie opracować dla Ciebie każde narzędzie.

Wiemy, że opracowanie portalu internetowego dopasowanego do Twoich celów biznesowych to dopiero połowa sukcesu. Kolejnym krokiem na drodze do sukcesu projektów o takim charakterze jest sukcesywne zwiększanie zaangażowanych w rozwój portalu użytkowników. Społeczność Twojego portalu zbudujesz, zapewniając mu unikalne, wartościowe treści, które przyciągną użytkowników, ale swojemu sukcesowi możesz dopomóc również dbając o odpowiednią promocję w sieci. Jesteśmy w stanie zapewnić Ci wsparcie marketingowe Twojego portalu przy wykorzystaniu różnorodnych narzędzi e-marketingu: zrealizujemy dla Ciebie kampanie w wyszukiwarkach i zajmiemy się pozycjonowaniem Twojego portalu na określone słowa kluczowe. Co więcej – jesteśmy do Twojej dyspozycji w zakresie realizacji banerów reklamowych na potrzeby promocji firm i usług użytkowników Twojego portalu. Zajmiemy się także hostingiem i wsparciem technicznym dla Twojego portalu, co stanie się bardzo istotnym elementem w sytuacji, gdy portal będzie cieszył się coraz większą liczbą odwiedzin.

Twitter @leviliongroup
Wiadomości

12.07.2017 Kalendarze 2018

Również w tym roku przygotowaliśmy dla Państwa ciekawą ofertę kalendarzy reklamowych, zapraszamy do kontaktu.

21.04.2017 LLG - Instagram

Przykładowe realizacje, zdjęcia z życia firmy, zapraszamy -> https://www.instagram.com/llg.com.pl.

10.02.2017 Walentynkowa radość

Uwaga! Tylko 14 lutego wszystkie nasze usługi podlegać będą cenom promocyjnym. Zapraszamy do kontaktu i korzystania z opustu cenowego.

16.11.2016 Prezenty świąteczne dla firm

Podaruj swoim klientom wyjątkowy i ekskluzywny prezent świąteczny. Wiecej informacji na naszym profilu na Facebook.

30.04.2016 Weekend majowy

Uprzejmie informujemy, że w dniach 01-03.05.2016 nasze biuro będzie nieczynne. Wsparcie techniczne systemu CCS, oraz wszystkich usług serwerowych będzie pracowało bez przerwy.

16.12.2015 Przerwa świąteczna

Choć pracujemy dla Państwa z wielką przyjemnością, musimy poinfomować, że w okresie 21.12.2015 - 03.01.2016 praca biura będzie przebiegała w trybie ograniczonym. Niezmiennie, wszelkie...

19.07.2015 Kariera w LLG

Informujemy, że od 1 października br. rozpoczynamy kolejną rekrutację. Oferujemy stałą i stabilną współpracę, wynagrodzenie adekwante do umiejętności i lat doświadczenia...

Facebook @leviliongroup
M.Levi & K.Lion Group
Kościuszki 104 Będzin śląskie 42-500
570012757