[18] Sukces to umiejętność robienia pierwszych kroków i podążania tam gdzie jeszcze nikogo nie było...

Gry przeglądarkowe i mobilne

Sektor gier komputerowych jest jedną z najszybciej rozwijających się branż rozrywkowych. Zyski przez nią generowane przewyższyły już nawet branże filmową i muzyczną. Jednak przygotowanie dobrych gier nie jest łatwe. Z pewnością ważnym elementem jest rzetelny partner z doświadczeniem, który jest w stanie wesprzeć przy całym procesie oraz utrzymaniu gry na rynku. Najważniejszym elementem udanej gry jest dobry projekt. Jesteśmy również graczami i bacznie obserwujemy nowoczesne rozwiązania i pomysły pojawiające się na rynku.

Mechaniki gier są częstym tematem naszych dyskusji co pozwala wybrać optymalne rozwiązania oraz pokusić się o innowacyjne podejście przy projektowaniu gier dla naszych Klientów. Specjalizujemy się w grach mobilnych i przeglądarkowych (opartych np o technologie: HTML5, Unity3D, Flex/Air, UE4). Nasi Klienci nie muszą nic wiedzieć o programowaniu. Wystarczy przekazać nam wymagania oraz docelową platformę, a resztą zajmą się nasi programiści. Oferujemy projekty 2D i 3D: obiekty 3D, lokacje 3D, animacje postaci i otoczenia, game cinematics, szkice koncepcyjne, 2D game arts, GUI.

Doświadczenie podpowiada, że powierzenie całej grafiki jednemu zespołowi oszczędza czas i pieniądze oraz zapewnia harmonię i spójność projektu. Efekty specjalne to ten “drobiazg”, który może przesądzić o sukcesie lub porażce gry. Doskonale wiemy, że Gracze, często podświadomie, zwracają uwagę zarówno na efekty wizualne jak i dźwiękowe - dlatego nawet przy najmniejszych produkcjach mierzymy w najwyższy, światowy poziom.

 
Twitter @leviliongroup
Wiadomości

12.07.2017 Kalendarze 2018

Również w tym roku przygotowaliśmy dla Państwa ciekawą ofertę kalendarzy reklamowych, zapraszamy do kontaktu.

21.04.2017 LLG - Instagram

Przykładowe realizacje, zdjęcia z życia firmy, zapraszamy -> https://www.instagram.com/llg.com.pl.

10.02.2017 Walentynkowa radość

Uwaga! Tylko 14 lutego wszystkie nasze usługi podlegać będą cenom promocyjnym. Zapraszamy do kontaktu i korzystania z opustu cenowego.

16.11.2016 Prezenty świąteczne dla firm

Podaruj swoim klientom wyjątkowy i ekskluzywny prezent świąteczny. Wiecej informacji na naszym profilu na Facebook.

30.04.2016 Weekend majowy

Uprzejmie informujemy, że w dniach 01-03.05.2016 nasze biuro będzie nieczynne. Wsparcie techniczne systemu CCS, oraz wszystkich usług serwerowych będzie pracowało bez przerwy.

16.12.2015 Przerwa świąteczna

Choć pracujemy dla Państwa z wielką przyjemnością, musimy poinfomować, że w okresie 21.12.2015 - 03.01.2016 praca biura będzie przebiegała w trybie ograniczonym. Niezmiennie, wszelkie...

19.07.2015 Kariera w LLG

Informujemy, że od 1 października br. rozpoczynamy kolejną rekrutację. Oferujemy stałą i stabilną współpracę, wynagrodzenie adekwante do umiejętności i lat doświadczenia...

Facebook @leviliongroup
M.Levi & K.Lion Group
Kościuszki 104 Będzin śląskie 42-500
570012757