[35] Sukces to umiejętność robienia pierwszych kroków i podążania tam gdzie jeszcze nikogo nie było...

Outsourcing

Outsourcing usług informatycznych staje się coraz ważniejszym elementem rzeczywistości biznesowej w Polsce i na świecie, o czym świadczy stale rosnąca liczba przedsiębiorstw korzystających z tej formy usług IT. Firmy, chcąc zwiększyć skuteczność oraz efektywność prowadzonej przez siebie działalności, decydują się zlecać projektowanie i wdrażanie rozwiązań IT zewnętrznym dostawcom. W ten sposób zyskują elastyczny dostęp do starannie dobranej grupy konsultantów i programistów bez konieczności ponoszenia kosztów związanych z kadrami, płacami oraz zmianą struktury własnej firmy.

Najwyższa jakość

Rozwój firmy

Stabilność

Zoptymalizowane koszty

Brak konieczności zatrudniania własnych informatyków

Najnowsze technologie

Wzrost wydajności

Dostęp do wiedzy

Profesjonalne wsparcie

Doskonalenie procesów biznesowych

Wdrażanie najlepszych rozwiązań w struktury własnej firmy

Uzyskanie przewagi konkurencyjej

   

Wyróżniamy dwa modele Outsorcingu IT

PEŁNY - Zarządzanie infrastrukturą IT zostaje przekazane do zewnętrznej firmy, która od tego momentu zajmuje się nieustannym dbaniem o jej prawidłowe funkcjonowanie oraz rozwój. Pozwala firmie skoncentrować się na swojej podstawowej działalności. Dodatkowo wiąże się to ze spadkiem kosztów (firma nie musi zatrudniać własnych informatyków) oraz ze wzrostem efektywności w stosunku do tradycyjnego modelu.

SELEKTYWNY - Firma zleca zarządzanie tylko częścią infrastruktury IT zewnetrznemu podmiotowi (np. administrację serwera baz danych. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które mają zamiar uruchomić nową zaawansowaną usługę informatyczną w swoim środowisku ale nie mają środków albo możliwości by zatrudnić odpowiedniego specjalisty do zarządzania ją.

Nawiązując z nami współpracę, w ramach outsourcingu IT, przekazujesz naszej opiece część lub całość kompetencji związanych z działami informatycznymi. Gwarantujemy dostęp do wykwalifikowanych programistów i informatyków, bez konieczności stałego zwiększenia zatrudnienia. Takie rozwiązanie pozwala skupić się na głównych celach firmy oraz pogłębiać przewagę konkurencyjną poprzez stałą poprawę efektywności.

 
Twitter @leviliongroup
Wiadomości

12.07.2017 Kalendarze 2018

Również w tym roku przygotowaliśmy dla Państwa ciekawą ofertę kalendarzy reklamowych, zapraszamy do kontaktu.

21.04.2017 LLG - Instagram

Przykładowe realizacje, zdjęcia z życia firmy, zapraszamy -> https://www.instagram.com/llg.com.pl.

10.02.2017 Walentynkowa radość

Uwaga! Tylko 14 lutego wszystkie nasze usługi podlegać będą cenom promocyjnym. Zapraszamy do kontaktu i korzystania z opustu cenowego.

16.11.2016 Prezenty świąteczne dla firm

Podaruj swoim klientom wyjątkowy i ekskluzywny prezent świąteczny. Wiecej informacji na naszym profilu na Facebook.

30.04.2016 Weekend majowy

Uprzejmie informujemy, że w dniach 01-03.05.2016 nasze biuro będzie nieczynne. Wsparcie techniczne systemu CCS, oraz wszystkich usług serwerowych będzie pracowało bez przerwy.

16.12.2015 Przerwa świąteczna

Choć pracujemy dla Państwa z wielką przyjemnością, musimy poinfomować, że w okresie 21.12.2015 - 03.01.2016 praca biura będzie przebiegała w trybie ograniczonym. Niezmiennie, wszelkie...

19.07.2015 Kariera w LLG

Informujemy, że od 1 października br. rozpoczynamy kolejną rekrutację. Oferujemy stałą i stabilną współpracę, wynagrodzenie adekwante do umiejętności i lat doświadczenia...

Facebook @leviliongroup
M.Levi & K.Lion Group
Kościuszki 104 Będzin śląskie 42-500
570012757