[39] Sukces to umiejętność robienia pierwszych kroków i podążania tam gdzie jeszcze nikogo nie było...

Modele sprzedażowe

Istnieje wiele skutecznych modeli sprzedaży, a każdy z nich oferuje coś innego. Firma musi tak poprowadzić wszystkie etapy sprzedaży, aby klient był zadowolony i chciał dalej korzystać z oferowanych mu usług i polecał firmę dalej. Żeby to osiągnąć potrzebne są nowoczesne, profesjonalne i sprawdzone metody, a My potrafimy je skutecznie wprowadzić.

Przygotowanie sprzedaży

Każda firma sprzedająca swoje produkty lub usługi posiada pewien model przygotowania do sprzedaży. Nie zawsze model ten jest skuteczny, często powoduje straty lub opóźnienia. Często spotykanym modelem przedsprzedażowym jest jeszcze ten z minionej epoki. Taki system jest niewydajny, generuje biurokracje i musi przejść przez kilkoro osób zanim zostanie zatwierdzony. Nagromadzenie informacji i decyzji powoduje błędy i niedopatrzenia.

Nowoczesny model przygotowania do sprzedaży jest szybki i skuteczny. Ustandaryzowany przebieg realizacji krok po kroku powinien znaleźć się w każdej firmie, która chce rozwinąć się na współczesnym rynku. Zmiany należy przeprowadzić pod okiem profesjonalistów. Ustalić, jak wiele osób potrzebnych jest do przygotowania usługi lub produktu do sprzedaży i czy te osoby są odpowiednio przygotowane do pełnienia takiej funkcji (jeśli nie, to co zrobić aby je przygotować). Przeprowadzić przegląd systemu komunikacji pracownik-pracownik, klient-pracownik. Jeżeli komunikacja na którymś z tych płaszczyzn zawodzi, ustalić dlaczego i jak to zmienić. Wprowadzić system, który jest prosty w obsłudze, wymaga minimalnej ilości osób do jego prowadzenia i nie popełnia błędów. Na wszystkie problemy posiadamy odpowiednie rozwiązanie.

Sprzedaż

Na wynik sprzedaży nie wpływa tylko i wyłącznie sam finalny produkt. Bardzo ważnym elementem jest to, jak został sprzedany. Czy klient jest zadowolony z obsługi, terminu realizacji, jakości wykonanych usług i szeregu dodatkowych drobniejszych szczegółów, których na pierwszy rzut oka nie widać. Dostrzegamy to wszystko i pomagamy firmom w udoskonaleniu każdego elementu.

Proponujemy najlepsze szkolenia i kursy dla przedstawicieli handlowych i pracowników którzy mają kontakt bezpośredni z klientem. Wdrażanie systemu sprzedaży i obsługi klienta. Obsługa klienta bezpośrednio w trakcie jak i po sprzedaży. Informowanie o nowych produktach lub usługach, systemy lojalnościowe. Wszystko to i wiele więcej znajduje się w naszej ofercie.

 

Twitter @leviliongroup
Wiadomości

12.07.2017 Kalendarze 2018

Również w tym roku przygotowaliśmy dla Państwa ciekawą ofertę kalendarzy reklamowych, zapraszamy do kontaktu.

21.04.2017 LLG - Instagram

Przykładowe realizacje, zdjęcia z życia firmy, zapraszamy -> https://www.instagram.com/llg.com.pl.

10.02.2017 Walentynkowa radość

Uwaga! Tylko 14 lutego wszystkie nasze usługi podlegać będą cenom promocyjnym. Zapraszamy do kontaktu i korzystania z opustu cenowego.

16.11.2016 Prezenty świąteczne dla firm

Podaruj swoim klientom wyjątkowy i ekskluzywny prezent świąteczny. Wiecej informacji na naszym profilu na Facebook.

30.04.2016 Weekend majowy

Uprzejmie informujemy, że w dniach 01-03.05.2016 nasze biuro będzie nieczynne. Wsparcie techniczne systemu CCS, oraz wszystkich usług serwerowych będzie pracowało bez przerwy.

16.12.2015 Przerwa świąteczna

Choć pracujemy dla Państwa z wielką przyjemnością, musimy poinfomować, że w okresie 21.12.2015 - 03.01.2016 praca biura będzie przebiegała w trybie ograniczonym. Niezmiennie, wszelkie...

19.07.2015 Kariera w LLG

Informujemy, że od 1 października br. rozpoczynamy kolejną rekrutację. Oferujemy stałą i stabilną współpracę, wynagrodzenie adekwante do umiejętności i lat doświadczenia...

Facebook @leviliongroup
M.Levi & K.Lion Group
Kościuszki 104 Będzin śląskie 42-500
570012757